Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

21 września 2016 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyła się kolejna konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

Organizatorem spotkania był Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łowiczu. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu miasta i powiatu łowickiego. Konferencję prowadził Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu mł. insp. Marcin Grzelak, który najpierw omówił program „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” uruchomionej w województwie łódzkim w dniu 14 września br. Ponadto przybliżono zebranym program „Dzielnicowy bliżej nas” i zapoznano z kolejnym programem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - aplikacją "Moja Komenda". Kolejnym elementem spotkania był pokaz multimedialny dotyczący narkotyków.

Na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali ulotki dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a dyrektorom szkół ponadgimnazjalnych przekazano wiedzę związaną z doborem do służby w policji, trwającej cały rok i rozdano tematyczne ulotki dla przyszłych absolwentów ich placówek.

 

Przypominamy, że w najbliższym czasie uruchomiony zostanie Mobilny Punkt Informacyjny (bus), przy którym policjanci będą objaśniali obsługę  narzędzia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również będą wręczali ulotki tematyczne dotyczące „Map zagrożeń”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniu 4 października 2014 roku w godz. 9.00-11.00 na Stary Rynek w Łowiczu.

  • Konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa"
    Komendant przemawia podczas Konferencji
  • Konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa"
    Komendant przemawia podczas Konferencji
  • Konferencja poświęcona programowi Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
    Komendant przemawia podczas Konferencji
Powrót na górę strony