Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu

24 stycznia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu odbyła się narada służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – mł. insp. Jarosława Rybki, podsumowująca działania łowickiej Policji w 2017 roku

Najpierw Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego - podinsp. Mariusz Boczek złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Łodzi. Następnie Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu podinsp. Grzegorz Radzikowski powitał zaproszonych gości, tj. Wicestarostę Łowickiego - Grzegorza Boguckiego, Burmistrza Łowicza – Krzysztofa Jana Kalińskiego, Z-cę Prokuratora Rejonowego w Łowiczu – Elżbietę Golis oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych służb – Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu - st.bryg. Jacka Szeligowskiego oraz Dyrektora Zakładu Karnego w Łowiczu - płk. Krzysztofa Sznicera. W odprawie uczestniczyła także kadra kierownicza KPP Łowicz. Komendant Radzikowski przedstawił podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania jednostki oraz plany i zamierzenia na 2018 rok. Podziękował także władzom samorządowym za okazaną pomoc i wsparcie finansowe na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu łowickiego. Następnie naczelnicy pionów omówili wyniki pracy swoich wydziałów. Później głos zabrali zaproszeni goście, podkreślając, że współpraca z łowicką Policją układa się bardzo dobrze. Na zakończenie narady podsumowania działań i wyników Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu dokonał mł. insp. Jarosław Rybka, który wysoko ocenił osiągnięte wyniki i działalność Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu w 2017 roku.

W minionym roku odnotowaliśmy mniej wypadków i mniej ofiar śmiertelnych. Stwierdziliśmy mniej przestępstw i  jednocześnie odnotowaliśmy dobrą wykrywalność. Ponadto policjanci z Łowicza zabezpieczyli i odzyskali mienie utracone w wyniku przestępstw o wartości ponad 3 mln złotych, jak również zabezpieczyli mienie na poczet przyszłych kar i roszczeń w rekordowo wysokiej wartości ponad 3 mln złotych.

 

 • narada służbowa w KPP Łowicz
  narada służbowa w KPP Łowicz
 • narada służbowa w KPP Łowicz
  narada służbowa w KPP Łowicz
 • narada służbowa w KPP Łowicz
  narada służbowa w KPP Łowicz
 • narada służbowa w KPP Łowicz
  narada służbowa w KPP Łowicz
Powrót na górę strony